top of page

Školení Akademie krásy

Jak to jde

 Beauty akademy MARGARET je akreditována Ministerstvem školství České republiky ke školení v oborech „Kosmetička“ (Kosmetička), „Stálý specialista na make-up“ (Odborník na permanentní make-up) a „Vizážistka“ (Vizážistka), jakož i pro provádění zkoušek potvrzujících kvalifikaci zájemců o tyto profese: odborník manikúry, pedikúry a nehtového designu.

Všichni učitelé školicího centra jsou certifikovaní odborníci s rozsáhlými pracovními zkušenostmi. Kurzy se konají v moderních kolaudovaných a schválených prostorách, za použití vybavení od předních evropských výrobců a za použití materiálů od renomovaných kosmetických značek. Rovněž je možno zde zakoupit profesionální kosmetiku, vybavení a oděvy, depilační výrobky a literaturu pro profesionály v kosmetickém průmyslu.

Beauty akademie má 2 školicí centra

Hlavní nachází -nedaleko centra Prahy a je snadno dostupná veřejnou i soukromou dopravou. Pro pohodlí studentů je organizováno parkování. 

Pobočka - Ostrava

Pokyny a vzdělávací programy

MARGARET nabízí širokou škálu kurzů pro profesionály i pro ty, kteří právě začínají svou cestu v kosmetickém průmyslu. Řada z těchto školení vám umožňuje, stát se kosmetičkou bez zdravotnického vzdělání.

Kurzy kosmetiky se konají podle osnov Ministerstva školství České republiky, které zahrnují 69 hodin teorie a 231 hodin praktického výcviku a umožňují vám získat všechny potřebné dovednosti a zahájit samostatnou práci ihned po ukončení studia.

Kurzy permanentního líčení zahrnují 316 hodin teorie a praxe. Účastnit se jej mohou jen osoby se zdravotnickým vzděláním potvrzeným v Evropě, nebo evropským diplomem kosmetičky. Po absolvování kurzů budete moci získat povolení pro činnosti směřující k narušení integrity pokožky. Kromě toho byla do tohoto kurzu zavedena frakční mezoterapie (mikrojehličkování).

Budoucí specialisti na obočí a make up mohou absolvovat základní kurz na akademii a za 80 hodin se stát evropskými specialisty.

Novinkou letošního roku je kurz elektrolýzy, jediné trvalé metody odstraňování chloupků pro odborníky s licencí k narušení integrity pokožky.

Beauty akademy MARGARET navíc pravidelně pořádá školení, jejichž účastníci se seznamují s novinkami v kosmetickém průmyslu a estetické medicíně.

 

Jak probíhá školení

Většina kurzů se vyučuje denně ve skupinách od 2 do 6 osob nebo individuálně. Kromě základního akreditovaného programu získávají studenti bonus ve formě bezplatné účasti na všech seminářích (jednou týdně) konaných po dobu studia.

Během studia studenti absolvují praktický výcvik na kosmetických přístrojích, seznámí se s produkty různých kosmetických značek a za 1,5 měsíce si procvičí dovednosti na 15–25 modelech, což jim dává dobrou pozici pro samostatnou činnost.

 

Absolventi kurzů obdrží potvrzení, na jehož základě se mohou vykonávat činnost jak samostatně tak formou zaměstnání. Mezi jinými toto osvědčení umožňuje i získání pracovního víza nebo povolení platné v celé Evropské unii a zakládá možnost na samostatnou činnost v EU. Po úspěšném absolvování zkoušky na Akademii krásy MARGARET obdržíte osvědčení s přílohou v angličtině (europass) o přidělování kvalifikace, platný v celé Evropské unii a poskytující právo na samostatnou činnost, tj. Získání kosmetické licence a licence k porušení integrity pokožky.

A CERTIFIKÁTY pro práci s kosmetickými přístroji KOSMETICKÝ DERMÁLNÍ SPECIALISTA

 

Úspěšné složení kvalifikačních zkoušek

Certifikovaní odborníci s praxí mohou složit zkoušku ze své profese na Akademii krásy bez absolvování kurzů. Po úspěšném absolvování zkoušky obdržíte certifikát, na jehož základě můžete požádat o licenci, která vám dává právo pracovat samostatně.

Neváhejte a staňte se evropským kosmetologem, přihlaste se na zkoušku nebo se zúčastněte kurzů hned teď! Po absolvování některého z kurzů budete ovládat odpovídající profesní dovednosti. Staňte se kompetentním specialistou. Vaše úspěšná profese je váš osobní úspěch!

KRÁSA

Naší odbornici

Anastasia Usnulova

     Marharyta Pankieieva

Achmetova Jana

statutární  vzdělávacího zařízení

garant kurzu

vizážistka

bottom of page